Wakacyjna szkoła pływania ma przyjemność zaprosić na niezapomniane kursy pływania, które odbywają się w godzinach popołudniowo-wieczornych na basenie w Nowym Sączu. Każdy turnus obejmuje 8 godzin nauki pływania, co pozwala na znaczne zwiększenie umiejętności i pewności siebie w wodzie.

Wakacyjna Szkoła Pływania - Nowy Sącza

Nowy Sącz – Wakacyjna Szkoła Pływania

Nauka pływania pod okiem doświadczonych trenerów i instruktorów to gwarancja najwyższej jakości szkolenia i bezpieczeństwa. Nasz zespół składa się z pasjonatów pływania, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem służą każdemu uczestnikowi, pomagając mu osiągnąć swoje cele pływackie.

Kluczowe dla nas jest indywidualne podejście do każdego uczestnika – dlatego też oferujemy podział na grupy ze względu na wiek i umiejętności. Dzięki temu każdy kursant, niezależnie od poziomu zaawansowania, otrzyma odpowiednie wsparcie i będzie mógł rozwijać swoje umiejętności pływania w komfortowych warunkach.

To doskonała propozycja na aktywne, ale i bezpieczne spędzenie czasu podczas wakacji. Pływanie to nie tylko doskonały sposób na poprawę kondycji fizycznej, ale także na naukę nowych umiejętności i zdobycie pewności siebie. Zapisz się już dziś i dołącz do naszej wakacyjnej przygody!”

MOSiR Nowy Sącz

Dodaj komentarz