Zapraszamy na Baby Swim: Świat nauki pływania dla najmłodszych

Pragniemy serdecznie zaprosić Was oraz Wasze maluchy na Baby Swim – wyjątkowe zajęcia pływackie dla niemowląt już od 3 miesiąca życia. Sesje odbywają się w nowoczesnym Aqua Centrum w Chełmcu, zlokalizowanym przy ul. Marcinkowicka 9.

Więcej na stronie:
https://www.emilsiedlarz.pl/oferta/plywanie-niemowlat-baby-swim-chelmiec-nowysacz/

lub facebook:
https://www.facebook.com/szkola.plywania.chelmiec.nowysacz/

Baby Swim to więcej niż tylko zabawa w wodzie. To początek wielkiej przygody z pływaniem, która buduje relacje, wzmacnia zdrowie i rozwija umiejętności niemowląt. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w pracy z najmłodszymi. Dbamy o bezpieczeństwo i komfort Waszych maluchów na każdym etapie.

Podczas zajęć Baby Swim, nasze maluchy mają okazję doświadczyć świata pod wodą, co jest nie tylko fascynujące, ale również bardzo korzystne dla ich rozwoju. Pływanie wpływa na poprawę koordynacji ruchowej, wzmacnia mięśnie, wspomaga układ oddechowy i krążenia oraz pozytywnie oddziałuje na układ nerwowy. Daje to dzieciom solidne podstawy do dalszego, zdrowego rozwoju.

Zajęcia są dostosowane do wieku i umiejętności niemowląt, a każde spotkanie to niepowtarzalna okazja do wspólnej zabawy rodzica z dzieckiem. Dzieci uczą się czuć się swobodnie i bezpiecznie w wodzie, jednocześnie poznając nowe umiejętności, które są tak ważne dla ich przyszłości.

Baby Swim to również doskonała okazja dla rodziców, aby spędzić aktywnie czas ze swoim dzieckiem, zbudować silne i bliskie relacje oraz nauczyć się, jak bezpiecznie korzystać z wody. Zajęcia są prowadzone w małych grupach, co zapewnia indywidualne podejście do każdego dziecka.

Zapisy są już otwarte. Serdecznie zapraszamy do Aqua Centrum Chełmiec. Niech Wasze dzieci zanurzą się w świecie wodnej zabawy, nauki i przygód. Dajcie im ten wyjątkowy start w życie, który przyniesie im korzyści na całe życie.

Baby Swim – nauka pływania zaczyna się tu!

Instruktor Pływania
Emil Siedlarz

Tel : 887733552

Adres:
ul. Marcinkowicka 9
33-395 Chełmiec

Dodaj komentarz